EXCELLENT Based on 12 reviewsPosted onEdgar Canhoto Alles reibungslos funktioniert im Online Shop!Posted onMargo Mets Very nice communcation and fast shipping. Will order again anytime soom.Posted onJoachim Köhler super schneller Versand. Ich habe hier ein Ersatzteil für eine Palamides Auslage bekommen und konnte meinem Kunden schnell und günstig helfen.Posted onEURO GRAPHICA SERVICE srl Un bun furnizor de piese de schimb ! Site functional, servire optima . . . o experienta placuta ! Recomand !Posted onEric Zimmerman Purchased a used Heidelberg Inpress bar from this company, and considering the time difference and unknowns, I felt they did a great job with the order. It took about two weeks to arrive with communications and clearing customs, but saved us a bundle of money. IPosted onAndrew Day This is the first time we have bought from Allaoui Parts & Components and they have been fantastic! The website is easy to order of and delivery was speedy. An incorrect item was sent by accident but Sarah was very helpful and sorted the situation very quickly and efficiently. Can't fault and we would recommend!Posted onrocco lamanna Molto organizzatiPosted onAleš Trček Fast communication and shipping. Item as described. Would recomend.
T1R 236-11Z-M20
Schmersal T1R 236-11Z-M20 Pozisyon anahtarı
€28,86
-3% €29,75 (%2.99kaydedildi)
€24,25
(excl. VAT)
Artık mevcut değil
✓ Güvenli ödeme✓ Hızlı kargo✓ 14 gün iade







Ürün numarası: AV11660
Üretici: Schmersal
OEM P/N: T1R 236-11Z-M20
Stokta var: 0
Ürün bilgileri "Schmersal T1R 236-11Z-M20 Pozisyon anahtarı"
Schmersal Position Switch
Schmersal T1R 236-11Z-M20
Durum: Yeni
Ürün yenidir ve daha önce hiç kullanılmamıştır.
Schmersal'ın T1R 236-11Z-M20 tip numaralı pozisyon anahtarı, diğer adıyla limit anahtarı, konum sensörü veya kam anahtarı, bir elektrik anahtarıdır. Boyutları 10 x 10 x 5 cm ve ağırlığı 0.06 kg'dir. Pozisyon anahtarları, hareketli makine parçalarının pozisyonlarını veya son konumlarını güvenilir bir şekilde algılamak, böylece hareket dizilerini izlemek ve kontrol etmek için kullanılır. Tipik uygulamalar otomasyon teknolojisi ve makine mühendisliğinde, örneğin üretim hatlarında kızak hareketlerini kontrol etmek veya konveyör sistemlerinde malzeme pozisyonunu tespit etmek için bulunur.
| OEM P/N | T1R 236-11Z-M20 |
| OEM P/N (Clear) | T1R23611ZM20 |
| Ağırlık | 0.06 kg kg |
| Boyutlar | 10 x 10 x 5 cm |
| Paket ağırlığı | 0.06 kg |
| Paket boyutları | 10 x 10 x 5 cm |
| Durum: | YENİ |
|---|---|
| OEM: | Schmersal |
| OEM P/N: | T1R 236-11Z-M20 |
| OEM P/N Clear: | T1R23611ZM20 |
Giriş
Yorum bulunamadı. Görüşlerinizi başkalarıyla paylaşın.




























