EXCELLENT Based on 12 reviewsPosted onEdgar Canhoto Alles reibungslos funktioniert im Online Shop!Posted onMargo Mets Very nice communcation and fast shipping. Will order again anytime soom.Posted onJoachim Köhler super schneller Versand. Ich habe hier ein Ersatzteil für eine Palamides Auslage bekommen und konnte meinem Kunden schnell und günstig helfen.Posted onEURO GRAPHICA SERVICE srl Un bun furnizor de piese de schimb ! Site functional, servire optima . . . o experienta placuta ! Recomand !Posted onEric Zimmerman Purchased a used Heidelberg Inpress bar from this company, and considering the time difference and unknowns, I felt they did a great job with the order. It took about two weeks to arrive with communications and clearing customs, but saved us a bundle of money. IPosted onAndrew Day This is the first time we have bought from Allaoui Parts & Components and they have been fantastic! The website is easy to order of and delivery was speedy. An incorrect item was sent by accident but Sarah was very helpful and sorted the situation very quickly and efficiently. Can't fault and we would recommend!Posted onrocco lamanna Molto organizzatiPosted onAleš Trček Fast communication and shipping. Item as described. Would recomend.
M/50/LSU/CP
Norgren M/50/LSU/CP M/50/LSU/CP
€29,31
€24,63
(excl. VAT)
Stokta
Bu ürün Almanya, Aachen'daki depomuzdan gönderilmektedir.
Teslimat süresi hedef ülkeye göre değişiklik göstermektedir – SSS bölümüne bakın
Gönderim maliyetini hesapla
Teslimat süresi hedef ülkeye göre değişiklik göstermektedir – SSS bölümüne bakın
✓ Güvenli ödeme✓ Hızlı kargo✓ 14 gün iade







Ürün numarası: AV11815
Üretici: Norgren
OEM P/N: M/50/LSU/CP
Stokta var: 12
Ürün bilgileri "Norgren M/50/LSU/CP M/50/LSU/CP"
Norgren M/50/LSU/CP
Norgren M/50/LSU/CP
Müller Martini 0040.2891
Durum: Yeni
Ürün yenidir ve daha önce hiç kullanılmamıştır.
Norgren'den M/50/LSU/CP tip numaralı, manyetik anahtar veya reed kontağı olarak da bilinen reed anahtar, otomasyon teknolojisinde konum algılama için kullanılan bir elektrik anahtarıdır. Manyetik pistonlu tüm silindir serileri için uygundur ve bir LED göstergesi ile M8 konektörüne sahiptir. Boyutları 25 x 30 x 30 cm ve ağırlığı 0.03 kg'dir. Bu ürün için başka bir parça numarası Müller Martini'den 0040.2891'dir. Reed anahtarlar, hareketli parçaların, özellikle silindir pistonlarının konumunu güvenilir ve temassız bir şekilde algılamak için kullanılır. Proses otomasyonu ve makine mühendisliğinde hareket dizilerinin kontrolü ve izlenmesi için tipik uygulamalar bulurlar.
Reed switch with a 0.3m cable, suitable for all cylinder series with a magnetic piston. Features include LED indicator and M8 connector.
| OEM P/N | M/50/LSU/CP |
| OEM P/N (Clear) | M50LSUCP |
| Müller Martini P/N | 0040.2891 |
| Müller Martini P/N (Clear) | 00402891 |
| Ağırlık | 0.03 kg |
| Boyutlar | 25 x 30 x 30 cm |
| Paket ağırlığı | 0.03 kg |
| Paket boyutları | 25 x 30 x 30 cm |
| Durum: | YENİ |
|---|---|
| OEM: | Norgren |
| OEM P/N: | M/50/LSU/CP |
| OEM P/N Clear: | M50LSUCP |
Giriş
Yorum bulunamadı. Görüşlerinizi başkalarıyla paylaşın.























