Festo 30943 Bağlantı Kablosu KME-1-24-2.5-LED 24V DC
Ürün bilgileri "Festo 30943 Bağlantı Kablosu KME-1-24-2.5-LED 24V DC"
Festo Connection Cable KME-1-24-2.5-LED 24V DC
Festo 30943
Durum: Yeni
Ürün yenidir ve daha önce hiç kullanılmamıştır.
OEM P/N30943
OEM P/N (Clear)30943
Ağırlık0.135 kg
Boyutlar15 x 1 x 15 cm
Paket ağırlığı0.135 kg
Paket boyutları15 x 1 x 15 cm
Durum: YENİ
0 in 0 değerlendirme
5 yıldız üzerinden 0 ortalama puanı
Yorum bırakın!
Deneyimlerinizi diğer müşterilerle paylaşın.
Ürün galerisini atla
Related Products
Festo Magnet valve monostable 555651
Festo 555651 Monostabil Solenoid Valf
555651
Stokta
Festo Pneumatic Cylinder D16 H20 DW 559697
Festo 559697 Pnömatik silindir D16 H20 dw.
559697
Stokta
Festo 1 Way Valve 151165