Ana içeriğe geç Aramaya atla Ana navigasyona geç
Menü

IcLa-D065

Berger Lahr IcLa-D065 Motor Kaplini

Ürün bilgileri "Berger Lahr IcLa-D065 Motor Kaplini"

Berger Lahr Motor Kaplini

Berger Lahr IcLa-D065

Heidelberg FJ.4938925/01

Heidelberg FJ.4938915/01

Heidelberg FJ.4938905/01

Müller Martini H225.0845.5

Müller Martini H225.0844.5

Müller Martini H225.0843.5

Durum: Kullanılmış
Ürün iyi durumdadır, ancak en az bir kez kullanılmıştır.

Berger Lahr'ın IcLa-D065 tip numaralı motor kaplini, tahrik kaplini, mafsal veya bağlantı elemanı olarak da bilinir, kaplinler kategorisinden mekanik bir bağlantı parçasıdır. Milleri birbirine bağlamak ve iki dönen bileşen arasında tork iletmek, aynı zamanda hizalama hatalarını telafi etmek ve titreşimleri sönümlemek için kullanılır. Boyutları 18 x 7 x 7 cm ve ağırlığı 1.2 kg'dir. Bu ürün için diğer parça numaraları Heidelberg'den FJ.4938925/01, FJ.4938915/01, FJ.4938905/01 ve Müller Martini'den H225.0845.5, H225.0844.5, H225.0843.5'tir. Motor kaplinleri genellikle baskı makineleri, takım tezgahları ve ambalaj sistemleri gibi çeşitli makine mühendisliği ve otomasyon ortamlarında, hassas ve güvenilir tork iletiminin gerekli olduğu yerlerde uygulama bulur.

Ürün adı (EN)Engine Clutch
MPNIcLa-D065
MPN (Clear)IcLaD065
Heidelberg P/NFJ.4938925/01
Heidelberg P/N (Clear)FJ493892501
Heidelberg P/NFJ.4938915/01
Heidelberg P/N (Clear)FJ493891501
Heidelberg P/NFJ.4938905/01
Heidelberg P/N (Clear)FJ493890501
Müller Martini P/NH225.0845.5
Müller Martini P/N (Clear)H22508455
Müller Martini P/NH225.0844.5
Müller Martini P/N (Clear)H22508445
Müller Martini P/NH225.0843.5
Müller Martini P/N (Clear)H22508435
Ağırlık1.2 kg
Boyutlar18 x 7 x 7 cm
Paket ağırlığı1.2 kg
Paket boyutları18 x 7 x 7 cm

Ürün dökme olarak (orijinal ambalajı olmadan) gönderilebilir. Orijinal ambalaj gerekiyorsa, uygunluğunu kontrol etmemiz için bizimle iletişime geçin.

Durum: KULLANILMIŞ

0 in 0 değerlendirme

5 yıldız üzerinden 0 ortalama puanı

Yorum bırakın!

Deneyimlerinizi diğer müşterilerle paylaşın.


Ürün galerisini atla

Related Products

Horizon Clutch E371665-00

Horizon E371665-00 Kavrama

Durum: YENİ


E371665-00

Artık mevcut değil


€451,01
MBO Drive Coupling KPL 104200300

MBO 1.0.4200.300 Bant Silindiri KPL

Durum: KULLANILMIŞ


1.0.4200.300

Artık mevcut değil


€425,20
Berger Lahr Engine =490+0-M2/22 DVU H319.0940A

Berger Lahr H319.0940A Motor =490+0-M2/22 DVU

Durum: YENİ


H319.0940A

Stokta


€2.869,69
MBO Clutch for MW 17.5200.292

MBO 17.5200.292 MW için Kaplin

Durum: YENİ


17.5200.292

Artık mevcut değil


€46,41
Berger Lahr Motor cpl. M603/22 UFA400 N065/2DC024V 115KCAN00

Berger Lahr N065/2DC024V 115KCAN00 Motor kpl. M603/22 UFA400

Durum: YENİ


N065/2DC024V 115KCAN00

Artık mevcut değil


€950,81
Landefeld Coupling Plug (NW12) G 1/4" KSG14NW12

Landefeld KSG14NW12 Kaplin Fişi (NW12) G 1/4"

Durum: YENİ


KSG14NW12

Stokta


€10,50
Heidelberg Hose Coupling Male 3/8 ZD.252-408-01-00

Heidelberg ZD.252-408-01-00 Hortum Kaplini Erkek 3/8

Durum: YENİ


ZD.252-408-01-00

Stokta


€7,74
Horizon Clutch M021355-0

Horizon M021355-0 Kaplin

Durum: YENİ


M021355-0

Artık mevcut değil


€45,74
MBO Coupling 17.5200.288

MBO 17.5200.288 Kaplin

Durum: YENİ


17.5200.288

Artık mevcut değil


€34,51
Müller Martini Clutch 546.23.3.7 24V 37W 3011.3080.2

Müller Martini 3011.3080.2 Kaplin 546.23.3.7 24V 37W

Durum: YENİ


3011.3080.2

Stokta


€3.540,25
MBO Coupling Schwarz 3.0.5226.010

MBO 3.0.5226.010 Kaplin Schwarz

Durum: YENİ


3.0.5226.010

Artık mevcut değil


€10,71
Koenig & Bauer (KBA) Gear Coupling 87722604

Koenig & Bauer (KBA) 87722604 Dişli kaplin

Durum: YENİ


87722604

Stokta


€236,81

Berger Lahr WDP3-014.0801 Servo Sürücü

Durum: KULLANILMIŞ


WDP3-014.0801

Artık mevcut değil


€624,75

Berger Lahr RSM 36 10 SG Motor

Durum: KULLANILMIŞ


RSM 36 10 SG

Stokta


€17,85
UNKNOWN Coupling plug KSG 14 NW5 MSV

UNKNOWN KSG 14 NW5 MSV Kavrama tapası

Durum: YENİ


KSG 14 NW5 MSV

Stokta


€1,79
Festo Swivel Mounting SBN-50/63

Festo SBN-50/63 Döner Montaj

Durum: YENİ


SBN-50/63

Artık mevcut değil


€41,35
Berger Lahr Motor RSM 36 (20 Pieces) RSM 36 10 SG (20 Stück)

Berger Lahr RSM 36 10 SG (20 Stück) Motor RSM 36 (20 Adet)

Durum: KULLANILMIŞ


RSM 36 10 SG (20 Stück)

Artık mevcut değil


€236,81
Polar Bolt 232333

Polar 232333 Cıvata

Durum: YENİ


232333

Stokta


€77,85
Müller Martini Clincher 0881.4101.3

Müller Martini 0881.4101.3 Kenetleyici Pimi

Durum: KULLANILMIŞ


0881.4101.3

Artık mevcut değil


€153,51
Sick Photoelectric sensor NTL6-B12

Sick NTL6-B12 Fotoelektrik sensör

Durum: KULLANILMIŞ


NTL6-B12

Stokta


€308,21
Müller Martini Cam Disc 0366.2869.4

Müller Martini 0366.2869.4 Kam Diski

Durum: YENİ


0366.2869.4

Stokta


€29,75

PEPPERL+FUCHS X07.98231-0183 Yansımalı fotoelektrik sensör

Durum: YENİ


X07.98231-0183

Stokta


€44,79
Contiweb Relay WH.095310064

Contiweb WH.095310064 Röle

Durum: YENİ


WH.095310064

Stokta


€180,88
Festo Standard Cylinder DSNU 16mm Bore 80mm Stroke PPV Double-Acting Pneumatic 19231

Festo 19231 Standart Silindir DSNU 16mm Çap 80mm Strok PPV Çift Etkili Pnömatik

Durum: YENİ


19231

Stokta


€69,13
Berger Lahr Motor RSM 36 10 SG

Berger Lahr RSM 36 10 SG Motor

Durum: YENİ


RSM 36 10 SG

Stokta

Varyantlar €17,85

€29,75
Koenig & Bauer (KBA) Tension hose P2763340

Koenig & Bauer (KBA) P2763340 Gergi hortumu

Durum: YENİ


P2763340

Stokta


€562,87