EXCELLENT Based on 12 reviewsPosted onEdgar Canhoto Alles reibungslos funktioniert im Online Shop!Posted onMargo Mets Very nice communcation and fast shipping. Will order again anytime soom.Posted onJoachim Köhler super schneller Versand. Ich habe hier ein Ersatzteil für eine Palamides Auslage bekommen und konnte meinem Kunden schnell und günstig helfen.Posted onEURO GRAPHICA SERVICE srl Un bun furnizor de piese de schimb ! Site functional, servire optima . . . o experienta placuta ! Recomand !Posted onEric Zimmerman Purchased a used Heidelberg Inpress bar from this company, and considering the time difference and unknowns, I felt they did a great job with the order. It took about two weeks to arrive with communications and clearing customs, but saved us a bundle of money. IPosted onAndrew Day This is the first time we have bought from Allaoui Parts & Components and they have been fantastic! The website is easy to order of and delivery was speedy. An incorrect item was sent by accident but Sarah was very helpful and sorted the situation very quickly and efficiently. Can't fault and we would recommend!Posted onrocco lamanna Molto organizzatiPosted onAleš Trček Fast communication and shipping. Item as described. Would recomend.
BHK 06.24K1024/K548
Baumer BHK 06.24K1024/K548 Enkoder Baumer BHK 06.24K1024/K548
€497,79
€418,31
(excl. VAT)
Stokta
Bu ürün Almanya, Aachen'daki depomuzdan gönderilmektedir.
Teslimat süresi hedef ülkeye göre değişiklik göstermektedir – SSS bölümüne bakın
Gönderim maliyetini hesapla
Teslimat süresi hedef ülkeye göre değişiklik göstermektedir – SSS bölümüne bakın
✓ Güvenli ödeme✓ Hızlı kargo✓ 14 gün iade







Ürün numarası: AV10760
Üretici: Baumer
OEM P/N: BHK 06.24K1024/K548
Stokta var: 1
Ürün bilgileri "Baumer BHK 06.24K1024/K548 Enkoder Baumer BHK 06.24K1024/K548"
Baumer Encoder Baumer BHK 06.24K1024/K548
Baumer BHK 06.24K1024/K548
Müller Martini 0052.6462
Durum: Yeni
Ürün yenidir ve daha önce hiç kullanılmamıştır.
Döner darbe üreteci, artımlı enkoder veya açı sensörü olarak da bilinen Baumer'in BHK 06.24K1024/K548 tip numaralı enkoderi, hareket parametrelerinin hassas tespiti için kullanılan bir elektrik sensörüdür. Boyutları 15 x 10 x 10 cm ve ağırlığı 0.15 kg'dir. Bu ürün için başka bir parça numarası Müller Martini'den 0052.6462'dir. Enkoderler, konum, açı ve hız gibi mekanik hareketleri, makinelerin ve sistemlerin kontrolü ve izlenmesi için kullanılan elektrik sinyallerine dönüştürür. Tipik uygulamalar, robotların konum belirlemesi için otomasyon teknolojisinde ve motorların ve tahriklerin hassas hız kontrolü için makine mühendisliğinde bulunur.
| OEM P/N | BHK 06.24K1024/K548 |
| OEM P/N (Clear) | BHK0624K1024K548 |
| Müller Martini P/N | 0052.6462 |
| Müller Martini P/N (Clear) | 00526462 |
| Ağırlık | 0.15 kg |
| Boyutlar | 15 x 10 x 10 cm |
| Paket ağırlığı | 0.15 kg |
| Paket boyutları | 15 x 10 x 10 cm |
| Durum: | YENİ |
|---|---|
| OEM: | Baumer |
| OEM P/N: | BHK06.24K1024 |
| OEM P/N Clear: | BHK0624K1024 |
Giriş
Yorum bulunamadı. Görüşlerinizi başkalarıyla paylaşın.






















