EXCELLENT Based on 12 reviewsPosted onEdgar Canhoto Alles reibungslos funktioniert im Online Shop!Posted onMargo Mets Very nice communcation and fast shipping. Will order again anytime soom.Posted onJoachim Köhler super schneller Versand. Ich habe hier ein Ersatzteil für eine Palamides Auslage bekommen und konnte meinem Kunden schnell und günstig helfen.Posted onEURO GRAPHICA SERVICE srl Un bun furnizor de piese de schimb ! Site functional, servire optima . . . o experienta placuta ! Recomand !Posted onEric Zimmerman Purchased a used Heidelberg Inpress bar from this company, and considering the time difference and unknowns, I felt they did a great job with the order. It took about two weeks to arrive with communications and clearing customs, but saved us a bundle of money. IPosted onAndrew Day This is the first time we have bought from Allaoui Parts & Components and they have been fantastic! The website is easy to order of and delivery was speedy. An incorrect item was sent by accident but Sarah was very helpful and sorted the situation very quickly and efficiently. Can't fault and we would recommend!Posted onrocco lamanna Molto organizzatiPosted onAleš Trček Fast communication and shipping. Item as described. Would recomend.
T1R 236-11Z-M20
Schmersal T1R 236-11Z-M20 Întrerupător de poziție
28,86 EUR
-3% 29,75 EUR (2.99% salvat)
24,25 EUR
(excl. VAT)
Nu mai este disponibil
✓ Plată securizată✓ Livrare rapidă✓ Returnare în 14 zile







Numărul produsului: AV11660
Producător: Schmersal
OEM P/N: T1R 236-11Z-M20
În stoc: 0
Informații despre produs "Schmersal T1R 236-11Z-M20 Întrerupător de poziție"
Schmersal Position Switch
Schmersal T1R 236-11Z-M20
Condiție: Nou
Produsul este nou și nu a fost niciodată folosit
Întrerupătorul de poziție, cunoscut și sub denumirea de întrerupător de limită, senzor de poziție sau întrerupător cu came, cu numărul de tip T1R 236-11Z-M20 de la Schmersal este un întrerupător electric. Are dimensiunile 10 x 10 x 5 cm și cântărește 0.06 kg. Întrerupătoarele de poziție sunt utilizate pentru detectarea fiabilă a pozițiilor sau a pozițiilor finale ale pieselor mobile ale mașinilor, pentru a monitoriza și controla secvențele de mișcare. Aplicații tipice se găsesc în tehnologia de automatizare și ingineria mecanică, de exemplu, în liniile de producție pentru controlul mișcărilor saniei sau în sistemele de transport pentru detectarea poziției materialului.
| OEM P/N | T1R 236-11Z-M20 |
| OEM P/N (Clear) | T1R23611ZM20 |
| Greutate | 0.06 kg kg |
| Dimensiuni | 10 x 10 x 5 cm |
| Greutatea pachetului | 0.06 kg |
| Dimensiunile pachetului | 10 x 10 x 5 cm |
| Condiție: | NOU |
|---|---|
| OEM: | Schmersal |
| OEM P/N: | T1R 236-11Z-M20 |
| OEM P/N Clear: | T1R23611ZM20 |
Login
Nu au fost găsite recenzii. Împărtășește-ți cunoștințele cu alții.




























