KMYZ-1-24-5
Festo KMYZ-1-24-5 Priză cu cablu 5m 24V DC
Informații despre produs "Festo KMYZ-1-24-5 Priză cu cablu 5m 24V DC"
Festo Plug Socket with Cable 5m 24V DC
Festo KMYZ-1-24-5
Condiție: Nou
Produsul este nou și nu a fost niciodată folosit
Priza Festo cu cablu 5m 24V DC, cunoscută și sub denumirea de cablu de conectare, priză de dispozitiv sau cablu conector, este un cablu de conectare electric de la producătorul Festo pentru o conexiune electrică fiabilă în automatizarea industrială. Dispozitivul are dimensiunile 17 x 1 x 17 cm și o greutate de 0.14 kg. Dispune de un cablu cu o lungime de 5m și este proiectat pentru o tensiune nominală de 24 VDC. Cablurile de conectare electrice ca acesta sunt utilizate pentru a alimenta sau a transmite date în siguranță componentelor din mașini și sisteme, de exemplu în sisteme de transport, linii de producție și controlul proceselor.
Festo KMYZ-1-24-5 Plug Socket With Cable. Designed for reliable electrical connection in industrial automation. Features a 5m cable length and operates at 24 VDC nominal.
OEM P/NKMYZ-1-24-5
OEM P/N (Clear)KMYZ1245
Greutate0.14 kg
Dimensiuni17 x 1 x 17 cm
Greutatea pachetului0.14 kg
Dimensiunile pachetului17 x 1 x 17 cm
Condiție: NOU
0 din 0 recenzii
Evaluarea medie de 0 din 5 stele
Lasă o recenzie!
Împărtășiți experiențele dvs. cu alți clienți.
Sari peste galeria de produse
Related Products
Festo 30446 Cablu de alimentare cu priză 2.5m 24VDC
30446
În stoc
Festo 30943 Cablu de conectare KME-1-24-2.5-LED 24V DC
30943
În stoc
Festo Magnet valve monostable 555651
Festo 555651 Electrovalvă Monostabilă
Festo Pneumatic Cylinder D16 H20 DW 559697
Festo 559697 Cilindru pneumatic D16 H20 dw.
Festo 1 Way Valve 151165