EXCELLENT Based on 12 reviewsPosted onEdgar Canhoto Alles reibungslos funktioniert im Online Shop!Posted onMargo Mets Very nice communcation and fast shipping. Will order again anytime soom.Posted onJoachim Köhler super schneller Versand. Ich habe hier ein Ersatzteil für eine Palamides Auslage bekommen und konnte meinem Kunden schnell und günstig helfen.Posted onEURO GRAPHICA SERVICE srl Un bun furnizor de piese de schimb ! Site functional, servire optima . . . o experienta placuta ! Recomand !Posted onEric Zimmerman Purchased a used Heidelberg Inpress bar from this company, and considering the time difference and unknowns, I felt they did a great job with the order. It took about two weeks to arrive with communications and clearing customs, but saved us a bundle of money. IPosted onAndrew Day This is the first time we have bought from Allaoui Parts & Components and they have been fantastic! The website is easy to order of and delivery was speedy. An incorrect item was sent by accident but Sarah was very helpful and sorted the situation very quickly and efficiently. Can't fault and we would recommend!Posted onrocco lamanna Molto organizzatiPosted onAleš Trček Fast communication and shipping. Item as described. Would recomend.
T1R 236-11Z-M20
Schmersal T1R 236-11Z-M20 Wyłącznik pozycyjny
28,86 €
-3% 29,75 € (oszczędność 2.99%)
24,25 €
(excl. VAT)
Nie jest już dostępny
✓ Bezpieczna płatność✓ Szybka wysyłka✓ 14 dni na zwrot







Numer produktu: AV11660
Producent: Schmersal
OEM P/N: T1R 236-11Z-M20
W magazynie: 0
Informacje dot. produktu "Schmersal T1R 236-11Z-M20 Wyłącznik pozycyjny"
Schmersal Position Switch
Schmersal T1R 236-11Z-M20
Stan: Nowy
Produkt jest nowy i nigdy nie był używany
Wyłącznik pozycyjny, znany również jako wyłącznik krańcowy, czujnik krańcowy lub wyłącznik krzywkowy, o numerze typu T1R 236-11Z-M20 firmy Schmersal to przełącznik elektryczny. Ma wymiary 10 x 10 x 5 cm i waży 0.06 kg. Wyłączniki pozycyjne służą do niezawodnego wykrywania pozycji lub położeń krańcowych ruchomych części maszyn, co pozwala monitorować i kontrolować sekwencje ruchu. Typowe zastosowania znajdują się w automatyce przemysłowej i inżynierii mechanicznej, na przykład w liniach produkcyjnych do sterowania ruchami sań lub w systemach przenośnikowych do wykrywania pozycji materiału.
| OEM P/N | T1R 236-11Z-M20 |
| OEM P/N (Clear) | T1R23611ZM20 |
| Waga | 0.06 kg kg |
| Wymiary | 10 x 10 x 5 cm |
| Waga opakowania | 0.06 kg |
| Wymiary opakowania | 10 x 10 x 5 cm |
| OEM: | Schmersal |
|---|---|
| OEM P/N: | T1R 236-11Z-M20 |
| OEM P/N Clear: | T1R23611ZM20 |
| Stan: | NOWY |
Zaloguj się
Nie znaleziono recenzji. Podziel się swoimi spostrzeżeniami z innymi.




























