KMYZ-1-24-5
Festo KMYZ-1-24-5 Gniazdo z kablem 5m 24V DC
Informacje dot. produktu "Festo KMYZ-1-24-5 Gniazdo z kablem 5m 24V DC"
Festo Plug Socket with Cable 5m 24V DC
Festo KMYZ-1-24-5
Stan: Nowy
Produkt jest nowy i nigdy nie był używany
Gniazdo wtykowe Festo z kablem 5m 24V DC, znane również jako kabel przyłączeniowy, gniazdo urządzeniowe lub kabel połączeniowy, to elektryczny kabel przyłączeniowy producenta Festo zapewniający niezawodne połączenie elektryczne w automatyce przemysłowej. Urządzenie ma wymiary 17 x 1 x 17 cm i waży 0.14 kg. Posiada kabel o długości 5m i jest przeznaczone do napięcia nominalnego 24 VDC. Elektryczne kable przyłączeniowe, takie jak ten, są używane do bezpiecznego zasilania lub przesyłania danych do komponentów maszyn i systemów, na przykład w systemach transportowych, liniach produkcyjnych i systemach sterowania procesami.
Festo KMYZ-1-24-5 Plug Socket With Cable. Designed for reliable electrical connection in industrial automation. Features a 5m cable length and operates at 24 VDC nominal.
OEM P/NKMYZ-1-24-5
OEM P/N (Clear)KMYZ1245
Waga0.14 kg
Wymiary17 x 1 x 17 cm
Waga opakowania0.14 kg
Wymiary opakowania17 x 1 x 17 cm
Stan: NOWY
Oceny 0 z 0
Średnia ocena 0 z 5 gwiazdek
Wprowadź ocenę!
Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.
Pomiń galerię produktów
Related Products
Festo 30446 Przewód z gniazdem 2.5m 24VDC
30446
W magazynie
Festo 30943 Kabel przyłączeniowy KME-1-24-2.5-LED 24V DC
30943
W magazynie
Festo Magnet valve monostable 555651
Festo 555651 Elektrozawór Monostabilny
Festo Pneumatic Cylinder D16 H20 DW 559697
Festo 559697 Siłownik pneumatyczny D16 H20 dw.
Festo 1 Way Valve 151165