EXCELLENT Based on 12 reviewsPosted onEdgar Canhoto Alles reibungslos funktioniert im Online Shop!Posted onMargo Mets Very nice communcation and fast shipping. Will order again anytime soom.Posted onJoachim Köhler super schneller Versand. Ich habe hier ein Ersatzteil für eine Palamides Auslage bekommen und konnte meinem Kunden schnell und günstig helfen.Posted onEURO GRAPHICA SERVICE srl Un bun furnizor de piese de schimb ! Site functional, servire optima . . . o experienta placuta ! Recomand !Posted onEric Zimmerman Purchased a used Heidelberg Inpress bar from this company, and considering the time difference and unknowns, I felt they did a great job with the order. It took about two weeks to arrive with communications and clearing customs, but saved us a bundle of money. IPosted onAndrew Day This is the first time we have bought from Allaoui Parts & Components and they have been fantastic! The website is easy to order of and delivery was speedy. An incorrect item was sent by accident but Sarah was very helpful and sorted the situation very quickly and efficiently. Can't fault and we would recommend!Posted onrocco lamanna Molto organizzatiPosted onAleš Trček Fast communication and shipping. Item as described. Would recomend.
PD2310-5KO/J 5AF
Contelec PD2310-5KO/J 5AF Precyzyjny potencjometr obrotowy
94,01 €
79,00 €
(excl. VAT)
Nie jest już dostępny
✓ Bezpieczna płatność✓ Szybka wysyłka✓ 14 dni na zwrot







Numer produktu: AV15105
Producent: Contelec
OEM P/N: PD2310-5KO/J 5AF
W magazynie: 0
Informacje dot. produktu "Contelec PD2310-5KO/J 5AF Precyzyjny potencjometr obrotowy"
Contelec Precision rotary potentiometer
Contelec PD2310-5KO/J 5AF
Stan: Nowy
Produkt jest nowy i nigdy nie był używany
Precyzyjny potencjometr obrotowy, znany również jako rezystor zmienny, potencjometr helikalny lub trymer, firmy Contelec to potencjometr elektryczny. Z numerem typu PD2310-5KO/J 5AF służy do zmiennej regulacji rezystancji elektrycznych. Ma wymiary 10 x 5 x 5 cm i wagę 0.025 kg. Potencjometry precyzyjne są stosowane w obwodach elektronicznych do precyzyjnej regulacji napięć lub prądów oraz do umożliwienia dokładnego wykrywania pozycji lub czułego sterowania parametrami systemu. Typowe zastosowania obejmują automatykę przemysłową do regulacji ustawień maszyn, a także w urządzeniach pomiarowych do precyzyjnej regulacji i kalibracji sygnałów.
| OEM P/N | PD2310-5KO/J 5AF |
| OEM P/N (Clear) | PD23105KOJ5AF |
| Waga | 0.025 kg |
| Wymiary | 10 x 5 x 5 cm |
| Waga opakowania | 0.025 kg |
| Wymiary opakowania | 10 x 5 x 5 cm |
| OEM: | Contelec |
|---|---|
| OEM P/N: | PD2310-5KO/J 5AF |
| OEM P/N Clear: | PD23105KOJ5AF |
| Stan: | NOWY |
Zaloguj się
Nie znaleziono recenzji. Podziel się swoimi spostrzeżeniami z innymi.

















