EXCELLENT Based on 12 reviewsPosted onEdgar Canhoto Alles reibungslos funktioniert im Online Shop!Posted onMargo Mets Very nice communcation and fast shipping. Will order again anytime soom.Posted onJoachim Köhler super schneller Versand. Ich habe hier ein Ersatzteil für eine Palamides Auslage bekommen und konnte meinem Kunden schnell und günstig helfen.Posted onEURO GRAPHICA SERVICE srl Un bun furnizor de piese de schimb ! Site functional, servire optima . . . o experienta placuta ! Recomand !Posted onEric Zimmerman Purchased a used Heidelberg Inpress bar from this company, and considering the time difference and unknowns, I felt they did a great job with the order. It took about two weeks to arrive with communications and clearing customs, but saved us a bundle of money. IPosted onAndrew Day This is the first time we have bought from Allaoui Parts & Components and they have been fantastic! The website is easy to order of and delivery was speedy. An incorrect item was sent by accident but Sarah was very helpful and sorted the situation very quickly and efficiently. Can't fault and we would recommend!Posted onrocco lamanna Molto organizzatiPosted onAleš Trček Fast communication and shipping. Item as described. Would recomend.
BHK 06.24K1024/K548
Baumer BHK 06.24K1024/K548 Enkoder Baumer BHK 06.24K1024/K548
497,79 €
418,31 €
(excl. VAT)
W magazynie
Ten przedmiot jest wysyłany z naszego magazynu w Akwizgranie, Niemcy.
Czas dostawy różni się w zależności od kraju docelowego – zobacz FAQ
Oblicz koszty wysyłki
Czas dostawy różni się w zależności od kraju docelowego – zobacz FAQ
✓ Bezpieczna płatność✓ Szybka wysyłka✓ 14 dni na zwrot







Numer produktu: AV10760
Producent: Baumer
OEM P/N: BHK 06.24K1024/K548
W magazynie: 1
Informacje dot. produktu "Baumer BHK 06.24K1024/K548 Enkoder Baumer BHK 06.24K1024/K548"
Baumer Encoder Baumer BHK 06.24K1024/K548
Baumer BHK 06.24K1024/K548
Müller Martini 0052.6462
Stan: Nowy
Produkt jest nowy i nigdy nie był używany
Enkoder, znany również jako impulsator obrotowy, enkoder inkrementalny lub czujnik kąta, o numerze typu BHK 06.24K1024/K548 firmy Baumer, to czujnik elektryczny do precyzyjnego wykrywania parametrów ruchu. Ma wymiary 15 x 10 x 10 cm i waży 0.15 kg. Inny numer części dla tego produktu to 0052.6462 firmy Müller Martini. Enkodery przekształcają ruchy mechaniczne, takie jak położenie, kąt i prędkość, w sygnały elektryczne, które służą do sterowania i monitorowania maszyn i systemów. Typowe zastosowania znajdują się w technice automatyzacji do określania pozycji robotów oraz w budowie maszyn do precyzyjnej regulacji prędkości silników i napędów.
| OEM P/N | BHK 06.24K1024/K548 |
| OEM P/N (Clear) | BHK0624K1024K548 |
| Müller Martini P/N | 0052.6462 |
| Müller Martini P/N (Clear) | 00526462 |
| Waga | 0.15 kg |
| Wymiary | 15 x 10 x 10 cm |
| Waga opakowania | 0.15 kg |
| Wymiary opakowania | 15 x 10 x 10 cm |
| OEM: | Baumer |
|---|---|
| OEM P/N: | BHK06.24K1024 |
| OEM P/N Clear: | BHK0624K1024 |
| Stan: | NOWY |
Zaloguj się
Nie znaleziono recenzji. Podziel się swoimi spostrzeżeniami z innymi.






















