EXCELLENT Based on 12 reviewsPosted onEdgar Canhoto Alles reibungslos funktioniert im Online Shop!Posted onMargo Mets Very nice communcation and fast shipping. Will order again anytime soom.Posted onJoachim Köhler super schneller Versand. Ich habe hier ein Ersatzteil für eine Palamides Auslage bekommen und konnte meinem Kunden schnell und günstig helfen.Posted onEURO GRAPHICA SERVICE srl Un bun furnizor de piese de schimb ! Site functional, servire optima . . . o experienta placuta ! Recomand !Posted onEric Zimmerman Purchased a used Heidelberg Inpress bar from this company, and considering the time difference and unknowns, I felt they did a great job with the order. It took about two weeks to arrive with communications and clearing customs, but saved us a bundle of money. IPosted onAndrew Day This is the first time we have bought from Allaoui Parts & Components and they have been fantastic! The website is easy to order of and delivery was speedy. An incorrect item was sent by accident but Sarah was very helpful and sorted the situation very quickly and efficiently. Can't fault and we would recommend!Posted onrocco lamanna Molto organizzatiPosted onAleš Trček Fast communication and shipping. Item as described. Would recomend.
T1R 236-11Z-M20
Schmersal T1R 236-11Z-M20 Positieschakelaar
€ 28,86
-3% € 29,75 (2.99% bespaard)
€ 24,25
(excl. VAT)
Niet langer beschikbaar
✓ Veilige betaling✓ Snelle verzending✓ 14 dagen retourrecht







Productnummer: AV11660
Fabrikant: Schmersal
OEM P/N: T1R 236-11Z-M20
Op voorraad: 0
Productinformatie "Schmersal T1R 236-11Z-M20 Positieschakelaar"
Schmersal Position Switch
Schmersal T1R 236-11Z-M20
Conditie: Nieuw
Product is nieuw en is nog nooit gebruikt
De positieschakelaar, ook bekend als eindschakelaar, grensschakelaar of nokkenschakelaar, met typenummer T1R 236-11Z-M20 van Schmersal is een elektrische schakelaar. Deze heeft de afmetingen 10 x 10 x 5 cm en weegt 0.06 kg. Positieschakelaars worden gebruikt voor de betrouwbare detectie van posities of eindstanden van bewegende machinedelen, om zo bewegingssequenties te bewaken en te regelen. Typische toepassingen zijn te vinden in de automatiseringstechniek en machinebouw, bijvoorbeeld in productielijnen voor het regelen van sledenbewegingen of in transportsystemen voor het detecteren van de materiaalpositie.
| OEM P/N | T1R 236-11Z-M20 |
| OEM P/N (Clear) | T1R23611ZM20 |
| Gewicht | 0.06 kg kg |
| Afmetingen | 10 x 10 x 5 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.06 kg |
| Afmetingen van de verpakking | 10 x 10 x 5 cm |
| Conditie: | NIEUW |
|---|---|
| OEM: | Schmersal |
| OEM P/N: | T1R 236-11Z-M20 |
| OEM P/N Clear: | T1R23611ZM20 |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.




























