EXCELLENT Based on 12 reviewsPosted onEdgar Canhoto Alles reibungslos funktioniert im Online Shop!Posted onMargo Mets Very nice communcation and fast shipping. Will order again anytime soom.Posted onJoachim Köhler super schneller Versand. Ich habe hier ein Ersatzteil für eine Palamides Auslage bekommen und konnte meinem Kunden schnell und günstig helfen.Posted onEURO GRAPHICA SERVICE srl Un bun furnizor de piese de schimb ! Site functional, servire optima . . . o experienta placuta ! Recomand !Posted onEric Zimmerman Purchased a used Heidelberg Inpress bar from this company, and considering the time difference and unknowns, I felt they did a great job with the order. It took about two weeks to arrive with communications and clearing customs, but saved us a bundle of money. IPosted onAndrew Day This is the first time we have bought from Allaoui Parts & Components and they have been fantastic! The website is easy to order of and delivery was speedy. An incorrect item was sent by accident but Sarah was very helpful and sorted the situation very quickly and efficiently. Can't fault and we would recommend!Posted onrocco lamanna Molto organizzatiPosted onAleš Trček Fast communication and shipping. Item as described. Would recomend.
M/50/LSU/CP
Norgren M/50/LSU/CP M/50/LSU/CP
€ 29,31
€ 24,63
(excl. VAT)
Op voorraad
Dit artikel wordt verzonden vanuit ons magazijn in Aken, Duitsland.
De levertijd varieert per bestemmingsland – zie de FAQ
Verzendkosten berekenen
De levertijd varieert per bestemmingsland – zie de FAQ
✓ Veilige betaling✓ Snelle verzending✓ 14 dagen retourrecht







Productnummer: AV11815
Fabrikant: Norgren
OEM P/N: M/50/LSU/CP
Op voorraad: 12
Productinformatie "Norgren M/50/LSU/CP M/50/LSU/CP"
Norgren M/50/LSU/CP
Norgren M/50/LSU/CP
Müller Martini 0040.2891
Conditie: Nieuw
Product is nieuw en is nog nooit gebruikt
De reed-schakelaar, ook bekend als magneetschakelaar of reedcontact, met typenummer M/50/LSU/CP van Norgren is een elektrische schakelaar voor positiedetectie in de automatiseringstechniek. Hij is geschikt voor alle cilinderseries met een magnetische zuiger en beschikt over een LED-indicator en een M8-connector. Hij heeft de afmetingen 25 x 30 x 30 cm en een gewicht van 0.03 kg. Een ander onderdeelnummer voor dit product is 0040.2891 van Müller Martini. Reed-schakelaars worden gebruikt om de positie van bewegende delen, in het bijzonder van cilinderzuigers, betrouwbaar en contactloos te detecteren. Ze vinden typische toepassing in procesautomatisering en machinebouw voor het besturen en bewaken van bewegingssequenties.
Reed switch with a 0.3m cable, suitable for all cylinder series with a magnetic piston. Features include LED indicator and M8 connector.
| OEM P/N | M/50/LSU/CP |
| OEM P/N (Clear) | M50LSUCP |
| Müller Martini P/N | 0040.2891 |
| Müller Martini P/N (Clear) | 00402891 |
| Gewicht | 0.03 kg |
| Afmetingen | 25 x 30 x 30 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.03 kg |
| Afmetingen van de verpakking | 25 x 30 x 30 cm |
| Conditie: | NIEUW |
|---|---|
| OEM: | Norgren |
| OEM P/N: | M/50/LSU/CP |
| OEM P/N Clear: | M50LSUCP |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.























