KMYZ-1-24-5
Festo KMYZ-1-24-5 Stekkerdoos met kabel 5m 24V DC
Productinformatie "Festo KMYZ-1-24-5 Stekkerdoos met kabel 5m 24V DC"
Festo Plug Socket with Cable 5m 24V DC
Festo KMYZ-1-24-5
Conditie: Nieuw
Product is nieuw en is nog nooit gebruikt
De Festo stekkerdoos met kabel 5m 24V DC, ook bekend als aansluitkabel, apparaatcontactdoos of verbindingskabel, is een elektrische aansluitkabel van de fabrikant Festo voor een betrouwbare elektrische verbinding in industriële automatisering. Het apparaat heeft de afmetingen 17 x 1 x 17 cm en een gewicht van 0.14 kg. Het beschikt over een kabellengte van 5m en is ontworpen voor een nominale spanning van 24 VDC. Elektrische aansluitkabels zoals deze worden gebruikt om componenten in machines en systemen veilig van stroom te voorzien of gegevens over te dragen, bijvoorbeeld in transportsystemen, productielijnen en procesbesturingen.
Festo KMYZ-1-24-5 Plug Socket With Cable. Designed for reliable electrical connection in industrial automation. Features a 5m cable length and operates at 24 VDC nominal.
OEM P/NKMYZ-1-24-5
OEM P/N (Clear)KMYZ1245
Gewicht0.14 kg
Afmetingen17 x 1 x 17 cm
Verpakkingsgewicht0.14 kg
Afmetingen van de verpakking17 x 1 x 17 cm
Conditie: NIEUW
0 van 0 beoordelingen
Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren
Geef een beoordeling
Deel uw ervaringen met andere klanten.
Productgalerij overslaan
Related Products
Festo 30446 Stekkerdoosleiding met kabel 2.5m 24VDC
30446
Op voorraad
Festo 30943 Aansluitkabel KME-1-24-2.5-LED 24V DC
30943
Op voorraad
Festo Magnet valve monostable 555651
Festo 555651 Monostabiel Magneetventiel
Festo Pneumatic Cylinder D16 H20 DW 559697
Festo 559697 Pneumatische cilinder D16 H20 dw.
Festo 1 Way Valve 151165