EXCELLENT Based on 12 reviewsPosted onEdgar Canhoto Alles reibungslos funktioniert im Online Shop!Posted onMargo Mets Very nice communcation and fast shipping. Will order again anytime soom.Posted onJoachim Köhler super schneller Versand. Ich habe hier ein Ersatzteil für eine Palamides Auslage bekommen und konnte meinem Kunden schnell und günstig helfen.Posted onEURO GRAPHICA SERVICE srl Un bun furnizor de piese de schimb ! Site functional, servire optima . . . o experienta placuta ! Recomand !Posted onEric Zimmerman Purchased a used Heidelberg Inpress bar from this company, and considering the time difference and unknowns, I felt they did a great job with the order. It took about two weeks to arrive with communications and clearing customs, but saved us a bundle of money. IPosted onAndrew Day This is the first time we have bought from Allaoui Parts & Components and they have been fantastic! The website is easy to order of and delivery was speedy. An incorrect item was sent by accident but Sarah was very helpful and sorted the situation very quickly and efficiently. Can't fault and we would recommend!Posted onrocco lamanna Molto organizzatiPosted onAleš Trček Fast communication and shipping. Item as described. Would recomend.
PD2310-5KO/J 5AF
Contelec PD2310-5KO/J 5AF Precisie draaipotentiometer
€ 94,01
€ 79,00
(excl. VAT)
Niet langer beschikbaar
✓ Veilige betaling✓ Snelle verzending✓ 14 dagen retourrecht







Productnummer: AV15105
Fabrikant: Contelec
OEM P/N: PD2310-5KO/J 5AF
Op voorraad: 0
Productinformatie "Contelec PD2310-5KO/J 5AF Precisie draaipotentiometer"
Contelec Precision rotary potentiometer
Contelec PD2310-5KO/J 5AF
Conditie: Nieuw
Product is nieuw en is nog nooit gebruikt
De precisie draaipotentiometer, ook bekend als variabele weerstand, spiraalpotentiometer of trimmer, van Contelec is een elektrische potentiometer. Met typenummer PD2310-5KO/J 5AF dient deze voor de variabele instelling van elektrische weerstanden. Het heeft de afmetingen 10 x 5 x 5 cm en een gewicht van 0.025 kg. Precisiepotentiometers worden in elektronische schakelingen gebruikt om spanningen of stromen nauwkeurig te regelen en om een accurate positiedetectie of gevoelige besturing van systeemparameters mogelijk te maken. Typische toepassingen zijn te vinden in industriële automatisering voor het regelen van machine-instellingen, evenals in meetapparatuur voor nauwkeurige signaalafstelling en kalibratie.
| OEM P/N | PD2310-5KO/J 5AF |
| OEM P/N (Clear) | PD23105KOJ5AF |
| Gewicht | 0.025 kg |
| Afmetingen | 10 x 5 x 5 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.025 kg |
| Afmetingen van de verpakking | 10 x 5 x 5 cm |
| Conditie: | NIEUW |
|---|---|
| OEM: | Contelec |
| OEM P/N: | PD2310-5KO/J 5AF |
| OEM P/N Clear: | PD23105KOJ5AF |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.

















