EXCELLENT Based on 12 reviewsPosted onEdgar Canhoto Alles reibungslos funktioniert im Online Shop!Posted onMargo Mets Very nice communcation and fast shipping. Will order again anytime soom.Posted onJoachim Köhler super schneller Versand. Ich habe hier ein Ersatzteil für eine Palamides Auslage bekommen und konnte meinem Kunden schnell und günstig helfen.Posted onEURO GRAPHICA SERVICE srl Un bun furnizor de piese de schimb ! Site functional, servire optima . . . o experienta placuta ! Recomand !Posted onEric Zimmerman Purchased a used Heidelberg Inpress bar from this company, and considering the time difference and unknowns, I felt they did a great job with the order. It took about two weeks to arrive with communications and clearing customs, but saved us a bundle of money. IPosted onAndrew Day This is the first time we have bought from Allaoui Parts & Components and they have been fantastic! The website is easy to order of and delivery was speedy. An incorrect item was sent by accident but Sarah was very helpful and sorted the situation very quickly and efficiently. Can't fault and we would recommend!Posted onrocco lamanna Molto organizzatiPosted onAleš Trček Fast communication and shipping. Item as described. Would recomend.
FSDK 10D96/405685
Baumer FSDK 10D96/405685 Doorstraalsensor
€ 30,54
€ 25,66
(excl. VAT)
Op voorraad
Dit artikel wordt verzonden vanuit ons magazijn in Aken, Duitsland.
De levertijd varieert per bestemmingsland – zie de FAQ
Verzendkosten berekenen
De levertijd varieert per bestemmingsland – zie de FAQ
✓ Veilige betaling✓ Snelle verzending✓ 14 dagen retourrecht







Productnummer: AV16057
Fabrikant: Baumer
OEM P/N: FSDK 10D96/405685
Op voorraad: 6
Productinformatie "Baumer FSDK 10D96/405685 Doorstraalsensor"
Baumer Through-beam sensor
Baumer FSDK 10D96/405685
Conditie: Nieuw
Product is nieuw en is nog nooit gebruikt
De doorstraalsensor, ook bekend als eenwegs-lichtscherm of foto-elektrische doorstraalsensor, van fabrikant Baumer met typenummer FSDK 10D96/405685 is een elektrische lichtsensor voor betrouwbare objectdetectie. Het apparaat heeft de afmetingen 15 x 15 x 5 cm en weegt 0.07 kg. Het werkt met een gepulseerde roodlichtdiode en biedt een detectiebereik van maximaal 6 meter. Doorstraalsensoren worden gebruikt om objecten contactloos te detecteren en te positioneren, bijvoorbeeld in de industriële automatiseringstechniek voor het bewaken van materiaalstromen of in de transporttechniek voor aanwezigheidscontrole van werkstukken.
Baumer through-beam photoelectric sensor. Operating range up to 6m. Pulsed red light diode.
| OEM P/N | FSDK 10D96/405685 |
| OEM P/N (Clear) | FSDK10D96405685 |
| Gewicht | 0.07 kg |
| Afmetingen | 15 x 15 x 5 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.07 kg |
| Afmetingen van de verpakking | 15 x 15 x 5 cm |
| Conditie: | NIEUW |
|---|---|
| OEM: | Baumer |
| OEM P/N: | FSDK 10D96/405685 |
| OEM P/N Clear: | FSDK10D96405685 |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.





















