EXCELLENT Based on 12 reviewsPosted onEdgar Canhoto Alles reibungslos funktioniert im Online Shop!Posted onMargo Mets Very nice communcation and fast shipping. Will order again anytime soom.Posted onJoachim Köhler super schneller Versand. Ich habe hier ein Ersatzteil für eine Palamides Auslage bekommen und konnte meinem Kunden schnell und günstig helfen.Posted onEURO GRAPHICA SERVICE srl Un bun furnizor de piese de schimb ! Site functional, servire optima . . . o experienta placuta ! Recomand !Posted onEric Zimmerman Purchased a used Heidelberg Inpress bar from this company, and considering the time difference and unknowns, I felt they did a great job with the order. It took about two weeks to arrive with communications and clearing customs, but saved us a bundle of money. IPosted onAndrew Day This is the first time we have bought from Allaoui Parts & Components and they have been fantastic! The website is easy to order of and delivery was speedy. An incorrect item was sent by accident but Sarah was very helpful and sorted the situation very quickly and efficiently. Can't fault and we would recommend!Posted onrocco lamanna Molto organizzatiPosted onAleš Trček Fast communication and shipping. Item as described. Would recomend.
BHK 06.24K1024/K548
Baumer BHK 06.24K1024/K548 Encoder Baumer BHK 06.24K1024/K548
€ 497,79
€ 418,31
(excl. VAT)
Op voorraad
Dit artikel wordt verzonden vanuit ons magazijn in Aken, Duitsland.
De levertijd varieert per bestemmingsland – zie de FAQ
Verzendkosten berekenen
De levertijd varieert per bestemmingsland – zie de FAQ
✓ Veilige betaling✓ Snelle verzending✓ 14 dagen retourrecht







Productnummer: AV10760
Fabrikant: Baumer
OEM P/N: BHK 06.24K1024/K548
Op voorraad: 1
Productinformatie "Baumer BHK 06.24K1024/K548 Encoder Baumer BHK 06.24K1024/K548"
Baumer Encoder Baumer BHK 06.24K1024/K548
Baumer BHK 06.24K1024/K548
Müller Martini 0052.6462
Conditie: Nieuw
Product is nieuw en is nog nooit gebruikt
De encoder, ook bekend als draaipulsgever, incrementele encoder of hoeksensor, met typenummer BHK 06.24K1024/K548 van Baumer is een elektrische sensor voor de precieze detectie van bewegingsparameters. Het heeft de afmetingen 15 x 10 x 10 cm en weegt 0.15 kg. Een ander onderdeelnummer voor dit product is 0052.6462 van Müller Martini. Encoders zetten mechanische bewegingen zoals positie, hoek en snelheid om in elektrische signalen die worden gebruikt voor het besturen en bewaken van machines en systemen. Typische toepassingen zijn te vinden in de automatiseringstechniek voor positiebepaling van robots en in de machinebouw voor nauwkeurige snelheidsregeling van motoren en aandrijvingen.
| OEM P/N | BHK 06.24K1024/K548 |
| OEM P/N (Clear) | BHK0624K1024K548 |
| Müller Martini P/N | 0052.6462 |
| Müller Martini P/N (Clear) | 00526462 |
| Gewicht | 0.15 kg |
| Afmetingen | 15 x 10 x 10 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.15 kg |
| Afmetingen van de verpakking | 15 x 10 x 10 cm |
| Conditie: | NIEUW |
|---|---|
| OEM: | Baumer |
| OEM P/N: | BHK06.24K1024 |
| OEM P/N Clear: | BHK0624K1024 |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.






















