EXCELLENT Based on 12 reviewsPosted onEdgar Canhoto Alles reibungslos funktioniert im Online Shop!Posted onMargo Mets Very nice communcation and fast shipping. Will order again anytime soom.Posted onJoachim Köhler super schneller Versand. Ich habe hier ein Ersatzteil für eine Palamides Auslage bekommen und konnte meinem Kunden schnell und günstig helfen.Posted onEURO GRAPHICA SERVICE srl Un bun furnizor de piese de schimb ! Site functional, servire optima . . . o experienta placuta ! Recomand !Posted onEric Zimmerman Purchased a used Heidelberg Inpress bar from this company, and considering the time difference and unknowns, I felt they did a great job with the order. It took about two weeks to arrive with communications and clearing customs, but saved us a bundle of money. IPosted onAndrew Day This is the first time we have bought from Allaoui Parts & Components and they have been fantastic! The website is easy to order of and delivery was speedy. An incorrect item was sent by accident but Sarah was very helpful and sorted the situation very quickly and efficiently. Can't fault and we would recommend!Posted onrocco lamanna Molto organizzatiPosted onAleš Trček Fast communication and shipping. Item as described. Would recomend.
T1R 236-11Z-M20
Schmersal T1R 236-11Z-M20 Helyzetkapcsoló
28,86 EUR
-3% 29,75 EUR (2.99% mentve)
24,25 EUR
(excl. VAT)
Már nem érhető el
✓ Biztonságos fizetés✓ Gyors szállítás✓ 14 napos visszaküldési garancia







Termékszám: AV11660
Gyártó: Schmersal
OEM P/N: T1R 236-11Z-M20
Raktáron: 0
Termékinformációk "Schmersal T1R 236-11Z-M20 Helyzetkapcsoló"
Schmersal Position Switch
Schmersal T1R 236-11Z-M20
Állapot: Új
A termék új, és soha nem használták.
A Schmersal T1R 236-11Z-M20 cikkszámú helyzetkapcsoló, más néven végálláskapcsoló, határérték-érzékelő vagy bütykös végálláskapcsoló, egy elektromos kapcsoló. Méretei 10 x 10 x 5 cm, súlya 0.06 kg. A helyzetkapcsolókat a mozgó gépalkatrészek helyzetének vagy végállásának megbízható érzékelésére használják a mozgássorok felügyeletére és vezérlésére. Tipikus alkalmazásai az automatizálási technikában és a gépgyártásban találhatók, például gyártósorokon a szánmozgások vezérlésére vagy szállítószalagokon az anyagpozíció érzékelésére.
| OEM P/N | T1R 236-11Z-M20 |
| OEM P/N (Clear) | T1R23611ZM20 |
| Súly | 0.06 kg kg |
| Méretek | 10 x 10 x 5 cm |
| Csomag súlya | 0.06 kg |
| Csomag méretei | 10 x 10 x 5 cm |
| OEM: | Schmersal |
|---|---|
| OEM P/N: | T1R 236-11Z-M20 |
| OEM P/N Clear: | T1R23611ZM20 |
| Állapot: | ÚJ |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.




























