KMYZ-1-24-5
Festo KMYZ-1-24-5 Kábelcsatlakozó aljzat 5m 24V DC
Termékinformációk "Festo KMYZ-1-24-5 Kábelcsatlakozó aljzat 5m 24V DC"
Festo Plug Socket with Cable 5m 24V DC
Festo KMYZ-1-24-5
Állapot: Új
A termék új, és soha nem használták.
A Festo kábelcsatlakozó aljzat 5m 24V DC, más néven csatlakozókábel, eszközcsatlakozó vagy csatlakozókábel, a Festo gyártó elektromos csatlakozókábele ipari automatizálási megbízható elektromos csatlakozáshoz. Az eszköz méretei 17 x 1 x 17 cm és súlya 0.14 kg. 5m kábellel rendelkezik és 24 VDC névleges feszültségre van tervezve. Az ilyen típusú elektromos csatlakozókábelek a gépek és rendszerek alkatrészeinek biztonságos áramellátására vagy adatátvitelére szolgálnak, például szállítórendszerekben, gyártósorokon és folyamatvezérlő rendszerekben.
Festo KMYZ-1-24-5 Plug Socket With Cable. Designed for reliable electrical connection in industrial automation. Features a 5m cable length and operates at 24 VDC nominal.
OEM P/NKMYZ-1-24-5
OEM P/N (Clear)KMYZ1245
Súly0.14 kg
Méretek17 x 1 x 17 cm
Csomag súlya0.14 kg
Csomag méretei17 x 1 x 17 cm
Állapot: ÚJ
0 az 0 értékelésből
Átlagos értékelés 0 a 5 csillagból
Hagyj egy kritikát!
Ossza meg tapasztalatait más ügyfelekkel.
Termékgaléria kihagyása
Related Products
Festo 30446 Csatlakozókábel dugaszolóaljzattal 2.5m 24VDC
30446
Raktáron
Festo 30943 Csatlakozókábel KME-1-24-2.5-LED 24V DC
30943
Raktáron
Festo Magnet valve monostable 555651
Festo 555651 Monostabil Mágnesszelep
Festo Pneumatic Cylinder D16 H20 DW 559697
Festo 559697 Pneumatikus henger D16 H20 dw.
Festo 1 Way Valve 151165