EXCELLENT Based on 12 reviewsPosted onEdgar Canhoto Alles reibungslos funktioniert im Online Shop!Posted onMargo Mets Very nice communcation and fast shipping. Will order again anytime soom.Posted onJoachim Köhler super schneller Versand. Ich habe hier ein Ersatzteil für eine Palamides Auslage bekommen und konnte meinem Kunden schnell und günstig helfen.Posted onEURO GRAPHICA SERVICE srl Un bun furnizor de piese de schimb ! Site functional, servire optima . . . o experienta placuta ! Recomand !Posted onEric Zimmerman Purchased a used Heidelberg Inpress bar from this company, and considering the time difference and unknowns, I felt they did a great job with the order. It took about two weeks to arrive with communications and clearing customs, but saved us a bundle of money. IPosted onAndrew Day This is the first time we have bought from Allaoui Parts & Components and they have been fantastic! The website is easy to order of and delivery was speedy. An incorrect item was sent by accident but Sarah was very helpful and sorted the situation very quickly and efficiently. Can't fault and we would recommend!Posted onrocco lamanna Molto organizzatiPosted onAleš Trček Fast communication and shipping. Item as described. Would recomend.
M/50/LSU/CP
Norgren M/50/LSU/CP M/50/LSU/CP
29,31 €
24,63 €
(excl. VAT)
Skladem
Tato položka je odesílána z našeho skladu v Aachenu, Německo.
Dodací lhůta se liší podle cílové země – viz FAQ
Spočítat náklady na dopravu
Dodací lhůta se liší podle cílové země – viz FAQ
✓ Bezpečná platba✓ Rychlé dodání✓ 14denní lhůta pro vrácení







Číslo výrobku: AV11815
Výrobce: Norgren
OEM P/N: M/50/LSU/CP
Skladem: 12
Informace o výrobku "Norgren M/50/LSU/CP M/50/LSU/CP"
Norgren M/50/LSU/CP
Norgren M/50/LSU/CP
Müller Martini 0040.2891
Stav: Nový
Produkt je nový a nikdy nebyl použit
Jazýčkový spínač, známý také jako magnetický spínač nebo jazýčkový kontakt, s typovým číslem M/50/LSU/CP od společnosti Norgren je elektrický spínač pro detekci polohy v automatizační technice. Je vhodný pro všechny série válců s magnetickým pístem a je vybaven LED indikátorem a konektorem M8. Má rozměry 25 x 30 x 30 cm a váží 0.03 kg. Další číslo dílu pro tento produkt je 0040.2891 od společnosti Müller Martini. Jazýčkové spínače se používají k spolehlivé a bezkontaktní detekci polohy pohyblivých částí, zejména pístů válců. Typické uplatnění nacházejí v automatizaci procesů a ve strojírenství pro řízení a monitorování pohybových sekvencí.
Reed switch with a 0.3m cable, suitable for all cylinder series with a magnetic piston. Features include LED indicator and M8 connector.
| OEM P/N | M/50/LSU/CP |
| OEM P/N (Clear) | M50LSUCP |
| Müller Martini P/N | 0040.2891 |
| Müller Martini P/N (Clear) | 00402891 |
| Hmotnost | 0.03 kg |
| Rozměry | 25 x 30 x 30 cm |
| Hmotnost balení | 0.03 kg |
| Rozměry balení | 25 x 30 x 30 cm |
| OEM: | Norgren |
|---|---|
| OEM P/N: | M/50/LSU/CP |
| OEM P/N Clear: | M50LSUCP |
| Stav: | NOVÉ |
Přihlásit
Nebyly nalezeny žádné recenze. Sdílejte své postřehy s ostatními.























