KMYZ-1-24-5
Festo KMYZ-1-24-5 Zásuvka s kabelem 5m 24V DC
Informace o výrobku "Festo KMYZ-1-24-5 Zásuvka s kabelem 5m 24V DC"
Festo Plug Socket with Cable 5m 24V DC
Festo KMYZ-1-24-5
Stav: Nový
Produkt je nový a nikdy nebyl použit
Zásuvka Festo s kabelem 5m 24V DC, známá také jako připojovací kabel, přístrojová zásuvka nebo konektorový kabel, je elektrický připojovací kabel od výrobce Festo pro spolehlivé elektrické připojení v průmyslové automatizaci. Zařízení má rozměry 17 x 1 x 17 cm a váží 0.14 kg. Disponuje 5m délkou kabelu a je určeno pro jmenovité napětí 24 VDC. Elektrické připojovací kabely jako tento se používají k bezpečnému napájení nebo přenosu dat do komponent strojů a systémů, například v dopravních systémech, výrobních linkách a řízení procesů.
Festo KMYZ-1-24-5 Plug Socket With Cable. Designed for reliable electrical connection in industrial automation. Features a 5m cable length and operates at 24 VDC nominal.
OEM P/NKMYZ-1-24-5
OEM P/N (Clear)KMYZ1245
Hmotnost0.14 kg
Rozměry17 x 1 x 17 cm
Hmotnost balení0.14 kg
Rozměry balení17 x 1 x 17 cm
Stav: NOVÉ
0 z 0 hodnocení
Průměrné hodnocení 0 z 5 hvězd
Zadejte své hodnocení!
Sdělte nám své zkušenosti s produktem s jinými zákazníky.
Přeskočit galerii produktů
Related Products
Festo 30446 Napájecí kabel se zásuvkou 2.5m 24VDC
30446
Skladem
Festo 30943 Připojovací kabel KME-1-24-2.5-LED 24V DC
30943
Skladem
Festo Magnet valve monostable 555651
Festo 555651 Monostabilní Elektromagnetický Ventil
Festo Pneumatic Cylinder D16 H20 DW 559697
Festo 559697 Pneumatický válec D16 H20 dw.
Festo 1 Way Valve 151165