EXCELLENT Based on 12 reviewsPosted onEdgar Canhoto Alles reibungslos funktioniert im Online Shop!Posted onMargo Mets Very nice communcation and fast shipping. Will order again anytime soom.Posted onJoachim Köhler super schneller Versand. Ich habe hier ein Ersatzteil für eine Palamides Auslage bekommen und konnte meinem Kunden schnell und günstig helfen.Posted onEURO GRAPHICA SERVICE srl Un bun furnizor de piese de schimb ! Site functional, servire optima . . . o experienta placuta ! Recomand !Posted onEric Zimmerman Purchased a used Heidelberg Inpress bar from this company, and considering the time difference and unknowns, I felt they did a great job with the order. It took about two weeks to arrive with communications and clearing customs, but saved us a bundle of money. IPosted onAndrew Day This is the first time we have bought from Allaoui Parts & Components and they have been fantastic! The website is easy to order of and delivery was speedy. An incorrect item was sent by accident but Sarah was very helpful and sorted the situation very quickly and efficiently. Can't fault and we would recommend!Posted onrocco lamanna Molto organizzatiPosted onAleš Trček Fast communication and shipping. Item as described. Would recomend.
PD2310-5KO/J 5AF
Contelec PD2310-5KO/J 5AF Přesný otočný potenciometr
94,01 €
79,00 €
(excl. VAT)
Již není k dispozici
✓ Bezpečná platba✓ Rychlé dodání✓ 14denní lhůta pro vrácení







Číslo výrobku: AV15105
Výrobce: Contelec
OEM P/N: PD2310-5KO/J 5AF
Skladem: 0
Informace o výrobku "Contelec PD2310-5KO/J 5AF Přesný otočný potenciometr"
Contelec Precision rotary potentiometer
Contelec PD2310-5KO/J 5AF
Stav: Nový
Produkt je nový a nikdy nebyl použit
Přesný otočný potenciometr, známý také jako proměnný rezistor, spirálový potenciometr nebo trimr, od společnosti Contelec je elektrický potenciometr. S typovým číslem PD2310-5KO/J 5AF slouží k proměnnému nastavení elektrických odporů. Má rozměry 10 x 5 x 5 cm a hmotnost 0.025 kg. Přesné potenciometry se používají v elektronických obvodech k přesné regulaci napětí nebo proudů a k umožnění přesného snímání polohy nebo citlivého řízení systémových parametrů. Typické aplikace zahrnují průmyslovou automatizaci pro regulaci nastavení strojů, stejně jako v měřicích zařízeních pro přesné nastavení a kalibraci signálů.
| OEM P/N | PD2310-5KO/J 5AF |
| OEM P/N (Clear) | PD23105KOJ5AF |
| Hmotnost | 0.025 kg |
| Rozměry | 10 x 5 x 5 cm |
| Hmotnost balení | 0.025 kg |
| Rozměry balení | 10 x 5 x 5 cm |
| OEM: | Contelec |
|---|---|
| OEM P/N: | PD2310-5KO/J 5AF |
| OEM P/N Clear: | PD23105KOJ5AF |
| Stav: | NOVÉ |
Přihlásit
Nebyly nalezeny žádné recenze. Sdílejte své postřehy s ostatními.

















