EXCELLENT Based on 12 reviewsPosted onEdgar Canhoto Alles reibungslos funktioniert im Online Shop!Posted onMargo Mets Very nice communcation and fast shipping. Will order again anytime soom.Posted onJoachim Köhler super schneller Versand. Ich habe hier ein Ersatzteil für eine Palamides Auslage bekommen und konnte meinem Kunden schnell und günstig helfen.Posted onEURO GRAPHICA SERVICE srl Un bun furnizor de piese de schimb ! Site functional, servire optima . . . o experienta placuta ! Recomand !Posted onEric Zimmerman Purchased a used Heidelberg Inpress bar from this company, and considering the time difference and unknowns, I felt they did a great job with the order. It took about two weeks to arrive with communications and clearing customs, but saved us a bundle of money. IPosted onAndrew Day This is the first time we have bought from Allaoui Parts & Components and they have been fantastic! The website is easy to order of and delivery was speedy. An incorrect item was sent by accident but Sarah was very helpful and sorted the situation very quickly and efficiently. Can't fault and we would recommend!Posted onrocco lamanna Molto organizzatiPosted onAleš Trček Fast communication and shipping. Item as described. Would recomend.
BHK 06.24K1024/K548
Baumer BHK 06.24K1024/K548 Enkodér Baumer BHK 06.24K1024/K548
497,79 €
418,31 €
(excl. VAT)
Skladem
Tato položka je odesílána z našeho skladu v Aachenu, Německo.
Dodací lhůta se liší podle cílové země – viz FAQ
Spočítat náklady na dopravu
Dodací lhůta se liší podle cílové země – viz FAQ
✓ Bezpečná platba✓ Rychlé dodání✓ 14denní lhůta pro vrácení







Číslo výrobku: AV10760
Výrobce: Baumer
OEM P/N: BHK 06.24K1024/K548
Skladem: 1
Informace o výrobku "Baumer BHK 06.24K1024/K548 Enkodér Baumer BHK 06.24K1024/K548"
Baumer Encoder Baumer BHK 06.24K1024/K548
Baumer BHK 06.24K1024/K548
Müller Martini 0052.6462
Stav: Nový
Produkt je nový a nikdy nebyl použit
Enkodér, známý také jako rotační snímač, inkrementální snímač nebo úhlový senzor, s typovým číslem BHK 06.24K1024/K548 od společnosti Baumer je elektrický senzor pro přesné snímání pohybových parametrů. Má rozměry 15 x 10 x 10 cm a váží 0.15 kg. Další číslo dílu pro tento produkt je 0052.6462 od společnosti Müller Martini. Enkodéry převádějí mechanické pohyby, jako je poloha, úhel a rychlost, na elektrické signály, které slouží k řízení a monitorování strojů a systémů. Typické aplikace se nacházejí v automatizační technice pro určování polohy robotů a ve strojírenství pro přesnou regulaci otáček motorů a pohonů.
| OEM P/N | BHK 06.24K1024/K548 |
| OEM P/N (Clear) | BHK0624K1024K548 |
| Müller Martini P/N | 0052.6462 |
| Müller Martini P/N (Clear) | 00526462 |
| Hmotnost | 0.15 kg |
| Rozměry | 15 x 10 x 10 cm |
| Hmotnost balení | 0.15 kg |
| Rozměry balení | 15 x 10 x 10 cm |
| OEM: | Baumer |
|---|---|
| OEM P/N: | BHK06.24K1024 |
| OEM P/N Clear: | BHK0624K1024 |
| Stav: | NOVÉ |
Přihlásit
Nebyly nalezeny žádné recenze. Sdílejte své postřehy s ostatními.






















